Посадовця Палацу спорту, з вини якого загинув журналіст, засудили до 5 років

19:56, 11 жовтня 2013
0 0

З іспитовим терміном

Юрій Данилов

Рішенням Печерського райсуду Києва начальнику відділу підготовки заходів Палацу спорту, з вини якого у листопаді минулого року загинув спортивний журналіст Юрій Данилов, засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі прокуратури Печерського району міста Києва.

Посадовця визнано винним за ч. 2 ст. 272 КК України – Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що призвело до загибелі людини.

На тему: Януковича просять взяти під контроль розслідування загибелі журналіста у Палаці спорту

Крім того, суд позбавив засудженого права обіймати посади на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності, пов'язаних з безпекою виробництва строком на 2 роки.

Як зазначається, встановлено, що причиною нещасного випадку стало грубе порушення вказаним службовцем інструкції з дотримання безпеки при виконанні демонтажних робіт.

Зокрема, не пересвідчившись у відсутності в залі сторонніх людей, начальник відділу наказав підлеглим розпочати роботи з встановлення сцени для концерту. Під час демонтажу цього обладнання утворився технологічний отвір шириною близько одного метра, у який і впав журналіст. Від отриманих травм Данилов загинув на місці.

Трагічний випадок стався 11 листопада 2012 року після закінчення хокейного матчу Україна-Польща, який висвітлював загиблий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter