У під'їзді київського будинку знайшли міну (фото)

14:09, 25 липня 2013
0 0

По проспекту Комарова, 10-А

мина / Фото: kyiv.mns.gov.ua На сходовій клітині першого поверху знаходилася мінометна міна діаметром 82 мм / Фото: kyiv.mns.gov.ua

Протягом доби у столиці було виявлено два вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України в Києві, 24 липня у лісі по вул. Волкова, 18 було виявлено артилерійський снаряд діаметром 122 мм часів ВВВ.

Наступну знахідку було виявлено у житловому будинку по просп. Комарова, 10-А. На сходовій клітині першого поверху другого під’їзду знаходилася мінометна міна діаметром 82 мм часів ВВВ.

Дані боєприпаси були вилучені саперами 1-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби Цивільного захисту ДСНС України та знешкоджені на полігоні.

Дотримання елементарних правил безпеки при знаходженні цих пристроїв та професійні дії піротехніків змогли попередити нещасні випадки.

Всього з початку року на території міста Києва вилучено та знешкоджено 635 вибухонебезпечних предмети часів ВВВ. Зокрема, 106 артилерійських снарядів, 50 мінометних мін, 6 гранат, 3 підривника, 1 протитанкова міна, 1 аварійна бомба та 468 стрілецьких набоїв.

Головне управління ДСНС України у м. Києві нагадує жителям та гостям столиці як треба поводитись при виявленні боєприпасів: негайно на безпечній відстані повідомити про знахідку чергові служби 101 і 102; не наближатися до предмету, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей, припинити всі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмету, а також не користуватися засобами радіозв’язку та мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух).

І, головне, дочекатися прибуття фахівців, вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter