У Києві пройде конкурс на кращий арт-об'єкт, присвячений Булгакову

15:00, 09 липня 2013
Київ
4 0

Конкурс пройде в два етапи

памятник Булгакову / Фото: lifekiev.com Арт-об'єкт встановлять на Воздвиженці, де народився письменник / Фото: lifekiev.com

У Києві пройде конкурс на створення арт-об’єкта, присвяченого творчості письменника Михайла Булгакова.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомила директор Музею Булгакова Людмила Губіанурі.

Вона відзначила, що конкурс, який називатиметься «Булгаковський світ», пройде у співпраці з адміністрацією мікрорайону «Воздвиженка» і міською владою Києва. Організатори конкурсу вважають, що він має проходити як чесна і прозора боротьба ідей, переможець якої отримає право реалізувати свій проект і створити тематичний арт-проект на території історичної місцевості – Воздвиженки, де народився письменник.

У конкурсі зможуть взяти участь професійні художники, дизайнери, скульптори і архітектори.

Серед вимог до учасників конкурсу: творчий підхід, самодостатність об'єкту, а також зв'язок з простором. Конкурс пройде в два етапи. На першому етапі, з 5 липня по 5 жовтня, відбуватиметься збір ескізних проектів.

«Десять найкращих проектів першого етапу буде названо 5 жовтня. Потім їх автори виготовлять моделі задуманих арт-об’єктів. І вже за результатами другого етапу буде обрано переможця. Саме ця людина отримає право втілити свою ідею в життя», – сказала директор ЖК «Воздвиженка» Світлана Богачова.

До конкурсної комісії увійдуть представники Музею Булгакова, партнери проекту, представники міської влади, дизайнери, краєзнавці та ін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter