30 сімей ліквідаторів аварії на ЧАЕС скоро отримають квартири

15:14, 25 квітня 2012
Київ
0 0

У новобудові на вул. Клавдіївській, 40

Київ. 25 квітня. УНІАН. Голова КМДА Олександр Попов оглянув нові квартири дев’ятиповерхівки на вул. Клавдіївській, 40 у Святошинському районі, які незабаром отримають 30 сімей ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Як повідомляє прес-служба КМДА, рік тому О.Попов заклав камінь у фундамент будівництва нового будинку за вказаною адресою. Зараз тривають оздоблювальні та внутрішні роботи.

«Приємно, що ми маємо чудову можливість надати 30 квартир сім’ям чорнобильців, у які вони зможуть в’їхати вже через 2 місяці. Компанія-забудовник пішла назустріч місту і звела перший будинок, який у тому числі допомагає вирішувати проблему надання житла цій категорії пільговиків. Зважаючи, що в нас є такий партнер, який будує швидко, якісно і за доступну ціну. Ми, безумовно, маємо перспективу і бажання співпрацювати заради зведення житла, але вже у великих масштабах», – підкреслив голова КМДА під час огляду новобудови.

О.Попов відзначив швидкі терміни будівництва таких будинків, вони можуть сягати 4-5 місяців. Вартість квадратного метра житла дуже прийнятна як для ринку нерухомості, так і для міського бюджету, тому столична влада готова в подальшому співпрацювати із забудовником у вирішенні питання зведення соціального чи доступного житла.

Голова міськадміністрації нагадав, що в Україні працюють державні програми зведення житла, за якими, наприклад, 30% вартості компенсує держава, а 70% - громадяни, а Київ має програму, де ще 20% компенсує місто, зокрема, для вчителів, лікарів, тобто вони мають змогу придбати квартири за половину вартості.

Сьогодні заступник голови КМДА Леонід Новохатько вручив ліквідаторам повідомлення на отримання квартир у зазначеному будинку на вул. Клавдіївській.

За інформацією Головного управління праці та соціального захисту, зараз на квартирному обліку перебувають 2352 сім’ї інвалідів-чорнобильців, які потребують поліпшення житлових умов.

*** 25 квітня 2011 року було розпочато будівництво житлового комплексу з шести будинків загальною площею близько 50 тис. кв м на 600 квартир на вул. Клавдіївській, 40. Завершено монтаж секції Б (2-га черга) на 98 квартир.

У секції А, де розпочато будівельні роботи, також передбачено 29 квартир для ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Ці квартири планується вручити до Дня Незалежності України.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter