Проти посадовців училища фізкультури і ТОВ порушено справу

14:54, 21 лютого 2012
0 0

Нецільове використання 4,6 млн. грн.

Київ. 21 лютого. УНІАН. У Києві за підозрою у нецільовому використанні 4,6 млн. грн. порушено справу проти посадовців Республіканського вищого училища фізичної культури і підприємців.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури столиці, прокуратурою Деснянського району м. Києва за результатами перевірки додержання законодавства при використанні бюджетних коштів для виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу порушено кримінальну справу за фактом вчинення службовими особами Республіканського вищого училища фізкультури та ТОВ злочину щодо зловживання службовим становищем та службового підроблення, в результаті чого спричинено збитків державі на загальну суму понад 4,6 млн. грн. (ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України).

Як встановлено під час прокурорської перевірки, службові особи училища та ТОВ з метою заволодіння грошовими коштами склали та підписали завідомо неправдиві документи – акти приймання виконаних робіт у повному об’ємі з капітального ремонту приміщень гуртожитків № 1, № 2 училища та медичної частини, що розташовані на вул. Матеюка в столиці.

Відповідно замовник перерахував на розрахункові рахунки ТОВ державні кошти на загальну суму понад 14 млн. грн.

Однак, контрольним обстеженням встановлено невиконання робіт з капітального ремонту зазначених приміщень на загальну суму понад 4,07 млн. грн. та завищено загальновиробничі витрати на суму більш як 557 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter