В Олександрівській лікарні ліквідували 2 пошкодження

13:08, 06 лютого 2012
Київ
0 0

«Київенерго» звітувало

Київ. 6 лютого. УНІАН. Два пошкодження одночасно були виявлені 5 лютого о 13.55 на трубопроводах, які знаходяться на балансі Олександрівської (Жовтневої) клінічної лікарні Києва та обслуговуються нею самостійно.

Сьогодні о 1.20 фахівці “Київенерго” відновили теплопостачання більшості корпусів лікарні, а о 5.30 – решти, повідомляє прес-служба “Київенерго”.

«Ми розуміємо, що це важливий соціальний об`єкт. І хоча мороз 5 лютого був не таким сильним, як напередодні, погодні умови вимагали термінових дій. Фахівці «Київенерго», звичайно ж, прийшли на допомогу співробітникам лікарні та оперативно виконали аварійні роботи», – повідомив перший заступник технічного директора, головний інженер ПАТ «Київенерго» Юрій ГЛАДИШЕВ.

За даними комапнії, 5 лютого фахівці “Київенерго” також ліквідували пошкодження ділянки тепломережі діаметром 300 мм у Печерському районі столиці.

Як повідомляв УНІАН, у зону аварії потрапили 50 будинків (33 житлових, 16 відомчих та один дитсадок). Будинки розташовані на вулицях Кропивницького, Мечникова, Первомайського, Шовковичній, Басейній, Госпітальній, на Печерському узвозі та бульварі Лесі Українки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter