Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Київський метрополітен: в тарифі на проїзд не закладено кошти на будівництво нових станцій

Також у новому тарифі не закладено кошти на придбання нового рухомого складу підземки.

фото УНІАН
Новий тариф дозолить забезпечити фонд зарплати працівникам і розрахунки за електрику \ фото УНІАН

В новому тарифі на проїзд не закладено кошти на розвиток столичної підземки. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив перший заступник начальника комунального підприємства "Київський метрополітен" Валерій Гавриленко.

У Києві буде п'ять гілок метро: опубліковано карту проектуЗа його словами, новий тариф дійсно дозолить забезпечити, зокрема, фонд зарплати працівникам та розрахунки за використану електрику.

«Скажу, що навіть щодо поточної експлуатації з діючим тарифом у нас є запитання. Тому що, на жаль, ми не можемо в повному обсязі, враховуючи діючий тариф, виконувати роботи. Роботи, пов’язані із гарантуванням безпеки руху – це однозначно нами забезпечено, враховуючи що є й певні резерви в нас для цього… А що стосується розвитку метрополітену, то в тарифі, який є на сьогоднішній день, не закладено ані будівництво нових станцій метро, ані придбання рухомого складу», - наголосив Гавриленко.

Водночас, наголосив він, є потреба в забезпеченні обох цих напрямків.

«Заміна рухомого складу як для поповнення, так і для підвищення парності руху поїздів, будівництво нових дільниць – це об’єктивно потрібно. Тому що на сьогодні мережа метрополітену не задовольняє того рівня, який необхідний для комфортного забезпечення послугами перевезень пасажирів. Насичена в нас Святошино-Броварська лінія, Куренівсько-Червоноармійська і Сирецько-Печерська. Але питання розвитку метрополітену не закладено в тариф на проїзд. Отже,будівництво буде за рахунок бюджету», - сказав перший заступник начальника столичного метрополітену.

Теги: подорожчання проїзду метро, проїзд метро, будівництво метро

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку