Після затримання на хабарі чиновника КМДА Кличко доручив провести службову перевірку всього відділу

18:55, 20 жовтня 2016
Київ
1523 0

​Мер Києва Віталій Кличко доручив провести службову перевірку і аудит у відділі реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Кличко доручив провести службову перевірку у відділі реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА / kievcity.gov.ua

«Перевірка має бути здійснена і у відділі реклами, і в департаменті, і в усіх структурах адміністрації, які мають відношення до реклами в місті Києві. Бо поки  ми сьогодні робимо все,  щоб навести лад з рекламою в столиці, деякі чиновники продовжують брати хабарі. Так не буде!  Я дякую працівникам Національної поліції за  ефективну роботу і сподіваюся на подальшу оперативну реакцію на сигнали про «діяльність»  чиновників-здирників», – заявив Київський міський голова, реагуючи на те, що сьогодні оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції спільно з Генеральною прокуратурою затримали під час отримання хабаря працівника відділу реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Мер столиці закликав підприємців не мовчати і не давати грошей, якщо якийсь чиновник їх вимагає, а одразу звертатися до правоохоронних органів. «Тільки спільними зусиллями, тільки показавши, що здирники несуть відповідальність і сідають у тюрму, ми знищимо корупцію», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що столична влада розробила нові правила розміщення рекламних засобів, які покликані кардинально змінити ситуацію з розміщенням реклами в Києві. І незабаром нову концепцію винесуть на обговорення та ухвалення Київрадою.

https://kievcity.gov.ua/news/43302.html

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter