Школи та садочки Києва практично готові до опалювального сезону - Старостенко

20:52, 20 вересня 2016
Київ
267 0

Заклади освіти Києва на 90% готові до роботи в осінньо-зимовий період, підготовка решти відбувається за планом.

Фото kievcity.gov.ua

Цього року місто виділило достатньо коштів для підготовки до опалювального сезону та енергозберігаючих заходів. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час Колегії КМДА.

Читайте такожКМДА: Київ завершує підготовку запасів палива та планує залучити додаткові ресурси для ліквідації аварій на тепломережах

«Із загальної кількості закладів освіти, яких у місті 952, до осінньо-зимового періоду вже підготовлено 382 школи та 461 садочок. Це хороший показник. Ми прагнемо якнайшвидше підготувати заклади освіти, аби наші діти з початком холодів навчалися у теплих і затишних кабінетах», – зазначила Ганна Старостенко.

За словами заступника голови КМДА, цього року навчальні заклади міста отримали на підготовку до осінньо-зимового періоду 138,7 млн грн, у більш ніж 200 школах і дитячих закладах тривають заходи з енергозбереження.

Заступник голови КМДА додала, що наразі в чотирьох дошкільних навчальних закладах триває комплексна термосанація, яка дасть змогу місту зекономити 50% теплової енергії від базового рівня теплоспоживання закладів, що у грошовому еквіваленті  становитиме 4,5 млн грн на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter