Транспортна комісія Київради рекомендує запровадити нічні автобусні маршрути

16:23, 21 січня 2016
Київ
265 0

Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку і реклами розглянула петицію про введення нічних маршрутів в столиці і підтримала її.

автобус киев / busphoto.ru/photo/60356

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Наголошується, що зараз департамент транспортної інфраструктури Київміськадміністрації вивчає доцільність відкриття 4 нічних автобусних маршрутів, які будуть працювати з 23:00 до 6:00:

- "Залізничний вокзал — житловий масив Виноградар (проспект Свободи);

- "вул. Кадетський Гай (з заїздом на залізничний вокзал) - житловий масив Троєщина;

- "Залізничний вокзал - житловий масив Харківський;

- "Житловий масив Новобіличі (по просп. Перемоги з заїздом на залізничний вокзал) - Лісовий масив".

Розглядати введення нічних маршрутів повинна спеціальна комісія. До її складу увійдуть представники Укртрансінспекції, Головного управління патрульної поліції Києва та відповідних дорожньо-експлуатаційних організацій (за згодою).

"Комісія обстежує дороги, якими будуть курсувати нові маршрути, щоб визначити їх відповідність вимогам Єдиних правил ремонту і утримання доріг, вулиць і залізничних переїздів. Після обстеження буде складено акт про готовність автобусного маршруту до відкриття із зазначенням дати його відкриття і дати здійснення пробного рейсу. Потім Департамент транспортної інфраструктури готує наказ на відкриття маршрутів і вносить їх до реєстру автобусних маршрутів загального користування Києва. Якщо все буде добре, фактичну роботу ми плануємо розпочати вже в березні", - розповів директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський.

Як пояснили у профільному департаменті, перевізників пасажирів нічних маршрутів буде визначати конкурсний комітет.

"Перевізник-переможець матиме право самостійно визначати вартість проїзду в нічний час, але, звичайно, вони повинні бути економічно обгрунтовані та узгоджені з міською владою", - йдеться в повідомленні.

При цьому підкреслюється, що рішення про введення нічних маршрутів в столиці повинні ще прийняти на пленарному засіданні Київради.

Відповідна електронна петиція від 20 листопада 2015 року набрала 10 854 підпису при мінімально необхідних 10 тисяч.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter