У КМДА хочуть залучати інвесторів за допомогою договорів концесії

17:39, 28 квітня 2015
0 0

Договори концесії та проекти державно-приватного партнерства дадуть Києву як столиці України новий імпульс розвитку, а інвесторам – можливість працювати та заробляти.

REUTERS

Про це сказав в ході роботи Міжнародної конференції «На підтримку реформ в Україні» перший заступник голови КМДА, керівник групи радників мера Києва Ігор Ніконов.

«Нам потрібні точки зростання. Вони створюються в парламенті і в уряді. У нас дуже багато політики в економіці, а треба зробити так, щоб політики в економіці не було, - сказав Ніконов. - Ми повинні залучати іноземних інвесторів, але давати їм можливість повернення коштів. А це договори концесії та проекти державно-приватного партнерства, які сьогодні поки що працюють не в повну силу, оскільки немає необхідної законодавчої бази».

Читайте такожКлючем до економічного підйому України є інвестиції - Кличко

При цьому Ніконов підкреслив, що Київ був і залишається ключовим інвестиційним майданчиком України.

«Ми говоримо про використання Києва з метою вкладення грошей і одержання прибутку. Так от Київ – це найпривабливіший майданчик, і місто в нашій країні. Тут є збут, тут є попит, тут найвища зарплата по країні – в два рази вище, ніж в середньому по країні», - сказав Ніконов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter