За перші півроку з дня відкриття на Київському велотреку встановлено три рекорди

11:25, 27 лютого 2018
Київ
84
Володимир Мельник

Про це 25 лютого повідомив Володимир Мельник, директор Київського велотреку, під час презентації «Київський велотрек – нові можливості» у фан-зоні зимових Олімпійських ігор, передає прес-служба КМДА. 

Київський велотрек відповідає міжнародним стандартам і є одним із найкращих велотреків Європи. На його території проведено низку змагань із велоспорту, зокрема, такі визначні заходи, як Кубок Відкриття Київського велотреку, Чемпіонат України серед юніорів, Кубок Києва з велосипедного спорту на треку. Активно розвиваються додаткові послуги велотреку: тренажерні зали, велостудія, заняття з фітнесу, а завдяки налагодженій співпраці з біговими клубами постійно проводяться безкоштовні оздоровчі заняття для всіх охочих.

Володимир Мельник наголосив на тому, що пріоритетним напрямом у діяльності Київського велотреку є популяризація велоспорту та велокультури в столиці. Для цього запроваджено безкоштовні екскурсії для школярів, зустрічі з відомими спортсменами та діячами спорту, майстер-класи, тренінги, фотовиставки. Особливою популярністю користується безкоштовна дитяча спортивна школа, де вихованням молоді займаються досвідчені тренери. У поточному році багато зусиль буде спрямовано на її розвиток, адже це важливий соціальний міський проект.

У планах на 2018 рік – також покращення інфраструктури комунального підприємства, проведення міжнародних змагань, залучення партнерів і спонсорів, підтримка велоклубів та спортсменів, створення тематичного веломузею.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter